Fatih Polat Kişisel Blog

Kişisel Blog | İnsanın başına ne gelirse meraktan gelirmiş; ben merak edeyim Sen Gel!

Salı

24

Eylül 2013

0

COMMENTS

O Ses Türkiye’de Gökhan’ın Sempatik Tavırları ve Önyargılar

Written by , Posted in Gündem

O Ses Türkiye’de ki Gökhan’ı dolayısıyla anımsanan Athenayı hiç dinlemedim. Hiç sevecen bulmazdım. -Nefret ettiğim anlamı çıkarılmasın- Yani birgün bu yazıda da vermek istediğim gibi
sempati duyacağım hiç aklıma gelmezdi. Nitekim buna önyargı diyabilirsiniz. Ama benim demek istediğim Gökhan’ın cana yakın ve samimi tavırları. Adamda gurur sıfır. İçten konuşmaları beni etkiledi. Çoğu sanatçı diyeMEyeceğimiz insanlarda olmayan özellikler bunlar.

Kendi payıma şu bir hata: İnsan tanımadığına düşmandır. Önyargı çoğu şeyin düşmanıdır. Şuan ,atıyorum, ben bir pişmanlık hissediyorumsam youtube a girip gökhan’ın athenanın videolarına bakıyorsam, önyargılarımın esiri olmuş oluyorum.

Esasen dengeyi de korumak lazım. Tam tarzım olmasada gökhan’ın özel hayatını merak ediyor ve şarkılarını biraz daha derine inerek dinlemek istiyorum.:)

Şarkıları dinleyince bir yazı daha yazabilirim.

Görüşmek üzere. :)

Gelen arama kriterleri:

  • gökhan o ses türkiye soyadı
  • gökhan oses türkiye soyadı
  • o ses türkiye gökhanın kıyafet tarzı
  • o ses türkiye gökhanın soyadı ne

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

tahlil terimleri